Skuteczna sprzedaż nieruchomości na 100 portalach!

Hello!

Witamy na naszym blogu.

W startup’ie 100portali.pl powstał pomysł, aby publikować dla Was ciekawe treści związane z rynkiem nieruchomości. Znajdą się tutaj bezpłatne porady, informacje o naszej ofercie, a także news’y branżowe. Na podstawie naszych doświadczeń podzielimy się wiedzą o tym jak zaoszczędzić na usługach związanych z nieruchomościami, jednocześnie podnosząc skuteczność działań.

dziewczyna_na_pufie

O tym, że polscy pośrednicy są dosyć drodzy nie trzeba nikogo przekonywać. Nic zatem dziwnego, że chęć ucieczki przed tradycyjnym pośrednikiem z teczką w ręku jest zjawiskiem powszechnym, można by rzecz “trendy”. Sami zajmujemy się nieruchomościami już od wielu lat. Ja jestem w branży już od 2003 roku, a pozostała część zespołu ma przynajmniej trzy lata doświadczenia. Zauważyliśmy w tym czasie, że coś jest na naszym rynku nie tak. Czujemy, że klienci są nader często nagabywani, nawet okłamywani przez zwykłych akwizytorów, i zmuszani do ponoszenia nieuzasadnionych, zbędnych kosztów. Z kolei gdy sprzedają samodzielnie, to czasem przydałby im się tani, dobry doradca, który podpowie jak poradzić sobie ze sprzedażą, od czego zacząć, jak i gdzie się zareklamować, jak sfinalizować transakcję, itd. Dlatego będzie nam niezmiernie miło wprowadzić na rynek #nowystylpracy, dzięki któremu będziesz mieć o wiele więcej pieniędzy w kieszeni i czasu dla siebie.

Po pierwsze:

 • nasi klienci mogą wystawić nieruchomość BEZ pośrednika na ponad 100 portalach nieruchomości. Można o tym zdecydować w chwili wystawiania ogłoszenia. W ofercie znajdzie się wtedy informacja, że jest to oferta bezpośrednia wraz z numerem telefonu właściciela. Portale wybiera się z dostępnej listy. Cena już od 0 zł.


Po drugie:

 • nasi klienci mogą skorzystać z jedynej w swoim rodzaju usługi na polskim rynku: z usługi Wirtualnego Biura. Ten pakiet będzie za chwilę dostępny, bo właśnie zakceptowaliśmy ostatnie, czysto techniczne zmiany. Mogę zdradzić, że w ramach usługi klient otrzyma:
       * Obsługę specjalistów z licencją
       * Brak prowizji
       * Prostą umowę o współpracy
       * Ochronę ubezpieczenia OC
       * Analizę i przygotowanie do zawarcia transakcji
       * Wszystkie portale
       * Tylko w tym pakiecie: Otodom, OLX i Allegro
  

Ile to będzie kosztować? Zadziwiająco mało. W stosunku do przeciętnych cen tradycyjnych pośredników (tych z teczką w ręku) będzie o około 90% taniej (napiszę słownie: ok. dziewięćdziesiąt procent taniej).

Przy okazji: czy zastanawiałeś się kiedyś po co zwykli pośrednicy w ogóle noszą ze sobą teczki?

Pozdrawiam, Mariusz

If you liked this article you can add me to Twitter